Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych

spmirostowice@wp.pl

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Mirostowicach Dolnych!

Standardy ochrony małoletnich przed krzywdzeniem w Szkole Podstawowej w Mirostowicach Dolnych.
Dobro i bezpieczeństwo małoletnich są priorytetem wszelkich działań podejmowanych przed pracowników na rzecz małoletnich. Drodzy Rodzice, jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej prosimy pobrać plik dostępny na tej stronie.
Plik znajduje się w zakładce "Dokumentacja" pod nazwą "Standardy ochrony małoletnich".

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

Webinar dla uczniów  ostatnich klas szkoły podstawowej

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.
Jednym z takich sprzętów jest DRUKARKA 3D.
Druk 3D stanowi jedną z nowinek cieszących się rosnącą popularnością. Na całym świecie uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich stawiają swoje pierwsze kroki we włączaniu tej technologii w zajęcia.
Uczniom naszej szkoły udało się wydrukować takie CUDO!

RODO

Inspektorem danych osobowych w Szkole Podstawowej w Mirostowicach Dolnych jest Pan Marek Biedak.
Numer telefonu pod jakim można się kontaktować to: 534 499 007

DOWOZY DZIECI

Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie gminy Żary.
Uczniowie mają zapewniony dowóz z domu do szkoły i ze szkoły do domu wraz z zapewnieniem opieki, które obejmuje świadczenie usług przewozowych taborem przystosowanym do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu na wskazanych trasach.
Za miejsce zamieszkania uznaje się wyznaczone miejsca zbiorcze- przystanki autobusowe lub inne zwyczajowo przyjęte miejsca odbioru dzieci, które zapewniają bezpieczne wejście i wyjście z pojazdu.

Program "Posiłek"
Kierownik GOPS w Żarach zwraca się z prośbą o upowszechnienie informacji wśród rodziców i dzieci uczęszczających do Waszych Szkół, że został zmieniony Program „ Posiłek w szkole i domu” na rok 2023 i na podstawie tych zmian istnieje możliwość przyznania posiłku w szkole gdy dochód na osobę nie przekracza 200% kryterium dochodowe obowiązujące w art. 8 ustawy o pomocy społecznej tj. obecne kryteria obowiązujące w Programie „ Posiłek w szkole i domu” wynoszą netto 1200 zł na osobę w rodzinie i 1552 zł na osobę samotnie gospodarującą. Osoby zainteresowane bezpłatnym dożywianiem w szkołach, prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach al. Jana Pawła II 6 ; 68-200 Żary III piętro pok. 305. Tel. 68 4707321 lub 684703738.

2022-09-22

TALENCIAKI LIDL

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych bierze udział w akcji Lidl – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

Czytaj więcej o: TALENCIAKI LIDL